PRIVATUMO POLITIKA

Pirkėjo pateikti asmens duomenys (vardas, pavardė, adresas, telefonas, el. pašto adresas) formuojant užsakymą ir/ar registruojantis elektroninėje parduotuvėje saugomi ir tvarkomi vadovaujantis Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatymu. Pardavėjas užtikrina, kad svetainėje esančiose užsakymų bei registracijos formose prašoma pateikti asmeninė informacija (vardas, telefono numeris, el. pašto adresas ir kt.) yra naudojama tik:

·        vykdant Pirkėjo užsakymus;

·        yra skirta susisiekti su Pirkėju, jei kiltų kokių nors klausimų, susijusių su užsakymo vykdymu;

·        išrašant finansinius dokumentus (sąskaitas);

·        tiesioginės rinkodaros tikslais. Pardavėjas pasilieka teisę perduoti informaciją trečiosioms šalims tik Lietuvos Respublikos įstatymų nustatytais atvejais ir tvarka.

 

Atsiskaitydamas elektronine bankininkyste, pirkėjas visus duomenis įveda banko sistemoje, todėl Pardavėjui ši informacija yra neprieinama.

 

KOKIĄ ASMENINĘ INFORMACIJĄ MES RENKAME?

Jeigu Jūs nuspręsite daryti užsakymą pas mus mums prireiks pagrindinės informacijos tokios kaip (vardo, pavardės, pristatymo adreso, kreditinės/debetinės kortelės duomenų, elektroninio pašto adreso ir telefono numerio) tam, kad galėtume tiksliai atlikti savo paslaugas.

Mes išduosime Jūsų informaciją trečiosioms šalims, tokią kaip vardas, pavardė ir adresas, tam, kad galėtume teisingai pristatyti prekes. Mes nepardavinėsime ir nenuomosime Jūsų informacijos su tai nieko bendro neturintiems asmenims ar įmonėms.

Mes niekada nesiųsime Jums laiško ar neskambinsime telefonu prašydami informacijos apie prisijungimo duomenis.

Deja informacijos perdavimas internete nėra visiškai saugus, nors mes ir darome viską, kad apsaugotume Jūsų duomenis vedant į mūsų svetainę. Už bet kokį duomenų vedimą esate atsakingas Jūs pats. Gavę informaciją mes naudosime griežtas procedūras ir saugumo funkcijas bandydami užkirsti kelią nesankcionuotai prieigai. Mes negalime būti atsakingi už bet kokį saugumo pažeidimą, išskyrus atvejus, kai tai yra dėl mūsų neatsargumo ar tyčinio įsipareigojimų nevykdymo.INFORMACIJOS NAUDOJIMAS

Mes galime naudoti turimą informaciją apie Jus:

·        valdyti Jūsų sąskaitą ir suteikti Jums informaciją.

·        užtikrinti, kad turinys iš mūsų svetainės pateikiamas pačiu efektyviausiu būdu Jums bei Jūsų kompiuteriui.

·        suteikti Jums informaciją apie produktus ar paslaugas, kurių iš mūsų prašėte, arba manome, kad galime Jus sudominti.

·        vykdyti įsipareigojimus sudarytus tarp mūsų ir Jūsų.

·        pranešti apie mūsų paslaugų pakeitimus.

Produktas pridėtas į mėgstamiausių sąrašą
Produktas pridėtas į palyginimus

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Sužinoti daugiau