Jei Pirkėjo užsakymo suma (po visų jam priklausančių nuolaidų) yra 50,00€ ir daugiau, pristatymas yra NEMOKAMAS 

 

Užsakytas prekes internetinėje parduotuvėje www.accantofashion.lt pristatome visoje Lietuvoje. Jūsų užsakytas prekes pristatys LP EXPRESS

Prekes pristatysime: per 2-3 darbo dienas.

Prekės pristatomos darbo dienomis. Visuose Lietuvos miestuose siuntinį pristatysime 8-16 val. Apie numatomą siuntos su užsakytomis prekėmis pristatymo laiką bei siuntos numerį būsite informuoti SMS žinute.

PRISTATYMAS KURJERIU NURODYTU ADRESU:

Pristatymo mokestis Lietuvoje –3,65€ .

Siuntos pristatomos jūsų pasirinktu adresu: į darbovietę, į namus ar kitur. Pasirinkę šį pristatymo būdą, turite nurodyti šiuos duomenis: vardą ir pavardę, tikslų pristatymo adresą, mobiliojo telefono numerį ir el. pašto adresą, kitas aplinkybes, kurios svarbios pristatymo įvykdymui (pvz.: koduotos durys, apsauga ir pan.).

PREKIŲ PRIĖMIMAS

Priimdami užsisakytas prekes, patikrinkite siuntos būklę bei pasirašykite siuntos perdavimo-priėmimo dokumentą. Jei priimdami siuntą pastebite pakuotės pažeidimą, nedelsiant praneškite apie tai siuntą pristačiusiam kurjeriui, padarykite nuotrauką (atsiųskite ją el. paštu info@accatofashion.lt) ir paprašykite surašyti pakuotės pažeidimų aktą. Priėmus užsakytą prekę ir pasirašius siuntos dokumente be pastabų, laikoma, kad siunta pristatyta laiku ir tvarkingai. Jums neatlikus šių veiksmų, mes neprisiimame atsakomybės dėl prekių pažeidimų, jeigu tokių pažeidimų atsiradimo pagrindas nėra gamyklinis brokas ir juos buvo galima pastebėti išorinės prekių apžiūros metu.

 

PRISTATYMAS Į LP EXPRESS SIUNTŲ TERMINALĄ:

Pasirinkite Jums artimiausią LP EXPRESS siuntų terminalą ir ten atsiimkite siuntą Jums patogiu laiku.

Pristatymo mokestis Lietuvoje –2,45€

·          Užsakydami prekes, pasirinkite siuntos terminalą, kuriame norėsite atsiimti užsakymą. 

·          LP EXPRESS kurjeriui pristačius užsakymą į Jūsų pasirinktą siuntos terminalą, būsite informuoti   SMS žinute ir bus praneštas terminalo atidarymo kodas.

   KITA INFORMACIJA

Užsakytas prekes išsiunčiame tik iš anksto gavus apmokėjimą. Apie užsakymo patvirtinimą ir vykdymą nedelsiant informuosime jus elektroniniu paštu.

Pirkinius gali atsiimti užsakymą apmokėjęs asmuo arba kitas asmuo, nurodytas užsakymo blanke pateikus asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą. Būtinai išsaugokite sąskaitą faktūrą, kurią Jums atveš kurjeris. Ji būtina, jei norima grąžinti prekes.

Produktas pridėtas į mėgstamiausių sąrašą
Produktas pridėtas į palyginimus

Siekdami pagerinti Jūsų naršymo kokybę, statistiniais ir rinkodaros tikslais šioje svetainėje naudojame slapukus. Sužinoti daugiau